Service Hotline
0519-81230981
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Toote kategooria

Grafiinipulber on uus kahemõõtmeline süsinikmaterjal

Nagu me kõik teame, on metallist korrosioon väga tõsine ülemaailmne probleem, mis on maailmas igal aastal metallist põhjustatud korrosiooni tõttu, mille põhjustasid otsesed majanduslikud kahjud ligikaudu 700 miljardit USA dollarit; metallkorrosioonist põhjustatud Hiina korrosioon moodustas 4% kogurahvatulust ) Tulemuseks on suure jõudlusega raskesti kandvad pinnakatted.
Grafeeni pulber uue kahemõõtmelise süsinikmaterjalina, millel on peaaegu täiuslikud füüsikalised omadused ja stabiilsed keemilised omadused. Juhtivus on 25 korda vask, plastilisus on 136 korda kuld, mehaaniline tugevus on 105 korda terasest, juhtivus on 2,7 korda kiust, soojusjuhtivus 5300 w / mk, keemiline inerts, võib olla hape ja leelised. Eespool nimetatud omaduste põhjal on graphein ideaalne raskesti kandev materjal materjalide lisamiseks.
Kliendid kasutavad graafeeni pulbrit värvi edukaks lisamiseks, ilma et grafeenipulber oleks lisatud võrdluskatsesse, selle adhesioon ja soola pihustamine on oluliselt paranenud. Järgmine on eksperimentaalne olukord:
Katseprotsess: veepõhisel akrüülvaigul, millele järgneb kaheksateistkümnendik grafeeni pulber ja teatud kogus raudpleini pärast 7-päevast normaalset kuivatamistesti.
Grafiini pulbri lisamine: pärast lihvimist lihvimisega segatud raudpleksiga.
Katsetulemused: ① grafeeni pulbervärvi lisamine, vahutamisaeg kui katmata viimistlemine 1 tund (mitte ühendada mullimisajaga 2 tundi), kontrastsuse viivitus 50%; ② grafeeni pulbervärvide lisamine, tugevam adhesioon.

Küsitlus
Send
Toote kategooria
Võtke meiega ühendust
Aadress: Taime 8, 9 West Tai Lake Avenue, Wujin majandusliku arengu tsooni, Changzhou, Jiangsu, Hiina.
Telefoni: 0519-81230981
Faks: 0519-81230998
E-posti: sales@thesixthelement.com.cn
Kuues Element (Changzhou) materjalide tehnoloogia Co., Ltd kohta